Nõva Break

Nõva Break OÜ, perefirma, on asutatud mais 2018. Suvel tegutseme turismi-infopunktina ja aastaringselt toodame käsitööleiba, mida turustame Nõval, Haapsalu OTTis ning tellides ka Tallinna. Algasime kuue leivaga koduses ahjus, tänaseks on meil oma leivakoda. Nõva leib – nii teda teatakse siin kandis. Kui satud Nõvale, leiad meid kergesti üles. Helista, kui tahad sooja leiba, anname teada, millal ahjutäis valmis saab.

Nõva Break OÜ on neljaliikmeline perefirma, mis asutati 2018. aasta maikuus. Meid on neli: Neeme, Merike, Erik ja Margit. Kõigil meil on muidki tegemisi, aga igaüks panustab, et leib jõuaks ostjani ja et Nõvale jõudnud turistid ja külalised suvehooajal saaksid vajaliku informatsiooni kätte ning kohvikus mõnusa suutäie kohalikku toitu.

Suvel on avatud külastajatele ja turistidele väike infokohvik, kus peale suupistete pakume ka käsitöö leiba, mida valmistame oma koduköögis.

Eesti rukki- ehk must leib on meie toidulaua üks uhkus. Kümme aastat tagasi hakkasime puuküttega ahjus ise katsetama ja sellest ajast oleme leiva küpsetamisse sõltuvusse jäänud. Igal tegijal on oma leiva maitse ja käekiri. Kummardus kõigile, kes meie esiemade kombe kohaselt jätkavad aega ja vaeva nõudvat juuretisega leiva küpsetamist… Lugupidamine ka neile, kes meie maitsed välismaal tuntuks on teinud. Meie oleme jätkanud traditsioone omal moel, katsetades ise ja õppides teistelt.

Meie Leivad
Meie bränd on „Hea tuju leib“, mille koostises on täistera rukkijahu, rukkikroovijahu, rukkilinnasejahu, juuretis, suhkur, sool ja erinevad seemned, vormide määrimiseks kasutame võid (veganeile õli).
Sama koostisega kuid seemneteta leib on “Mõnusa päeva leib“.
Eritellimuse peale oleme valmis tegema suhkru- ja laktoosivaba leiba.
Rohkem infot leiad meie kodulehelt

Kohad, kust saab toodangut osta:
  • Nõva leivakoda (suveperioodil T-P, talveperioodil R 15-19, L 10-13, P 15-18)
  • Nõva pood (Läänemaal)  
  • OTT Kohalik Talupood (Jüriöö 7, Haapsalu) T,N,L värske leib
  • OTT kaubakohtumistel neljapäeviti 16-17.30 Haapsalu turul
  • Erinevatel laatadel
  • Kui soovid meie leiba tellida enda ürituseks või lihtsalt panete kollektiiviga tellimuse kokku, siis alates kümnest leivast toome need ka kohale nii Keilasse kui Tallinna. Saada sõnum või helista Merikesele 5289264.

Pildigalerii

Tooted:

Käsitööleivad

Kontakt:

Telefon: +372 528 9264
E-post: info@novabreak.ee