fbpx

Mesikuma Mesi

KAS SINUL ON JUBA ISIKLIK MESINIK? Selline, kes toob sulle suve esimese värske mee? Kelle mesilaste mett võib usaldada? Kes täidab su meepurke, kui need on jälle tühjad? VEEL MITTE? KIRJUTA SIIS MEILE!

Meie mesilased elavad Läänemaal, kus nende lennuulatusse jäävad metsad ja niidud. Läheduses pole suuri põllumaid – kehvavõitu on need Läänemaa mullad ega sobi hästi põllumehele. Küll aga meeldib selline pinnas metsikult kasvavatele elujõulistele taimedele – Eesti looduslikud niidud kuuluvad maailma kõige liigirikkamate taimekoosluste hulka.
Meie kogemus ütleb, et mida mitmekesisema taimestikuga aladelt on nektar korjatud, seda külluslikuma maitsega mesi tarudes valmib.

  • Mee ja mesindussaaduste müük – Meie mesi on puhas ja kannab Tunnustatud Eesti Maitse pääsukesemärki. Pakume ka kreemjat mett, õietolmu ja suira.
  • Mesinike nõustamine – Meie mesinik on üks kahest Maaelu Edendamise Sihtasutusega koostööd tegevast mesinduskonsulendist Eestis.
  • Mesilasperede ja -emade müük – Pakume Buckfasti peresid farrari raamidel. Mesilasemad – ikka Buckfasti tõugu – oleme ise kasvatanud ja müüme neid ka eraldi.

“Oma esimesed meevõtukogemused sain lapsepõlves vanaisalt. Mõned aastakümned hiljem läksin Olustvere ametikooli mesinikuks õppima ja seejärel Soome praktikale. Komppa-Seppälä mahemesilas, kus ma töötasin, oli meie hoole all üle 1200 mesilaspere. Meie mesilas töötab minu kõrval üle seitsme miljoni töökaaslase. Nad on rahulikud ja usinad, mulle meeldib nende töine sumin. Meeldib see, et taru juures peab olema päriselt kohal. Näen looduse muutumist ja enda osa suurest pildist. Mesilasi jälgides õpin iga päev, kuidas aidata perel areneda ja kasvada.” 
Andres Tamla, mesinik

Vaata lisainfot Mesikuma kodulehelt.

Kohad, kust saab toodangut osta:
  • Mesikuma e-poest 
  • Hästivarustatud kauplustest Haapsalus ja Läänemaal (COOP ketist ja mujalt)
  • Laatadelt
  • Kui vajad mett või meesaaduseid, siis helista mesinik Andresele 5650 1056

Pildigalerii

Tooted:

Mesi
Meesegud
Meesaadused (suir, õietolm)
Mesilaspered

Kontakt:

Telefon: +372 5650 1056
E-post: andres@mesikuma.ee

Koduleht: