Käimas on Haapsalu ja Läänemaa maitsete aasta. Haapsalu ja Läänemaa maitsete võtmesõnadeks peame puhast toorainetehedaid maitseid ning mõnusat kohvikukultuuri. Tule ja naudi mõnusaid jõulupakkumisi Läänemaal!

Wiigi Kohvik
I menüü

Wiigi Kohvik
II menüü

Fra Mare Thalasso Spa
Restoran Bergfeldt
I menüü

 

Fra Mare Thalasso Spa
Restoran Bergfeldt
II menüü

 

Talveõhtu matka- ja maitseelamus
Silma õpikojas


Õhtu algab valgusrännakuga pimedas metsas. Ainsaks teenäitajaks on meie pealambid või laternad. Maastikul, kus valgel ajal kõndimine ei valmista mingeid raskuseid, tuleb pimedal ajal pidevalt jalg jala ette vaadata. Me liigume rannakarjamaal ja metsas, kuulame öiseid hääli, vaatleme üle lahe paistvaid Haapsalu linna tulesid ja kui ilmaga veab, siis ka tähistaevast.

Peale matka on katame metsas laua ning naudime head ja paremat! Meie metsaplatsil loob õdusa meeleolu lõke koos jõulutuledega. Heade sõpradega koos olles kujuneb sellest kauaks meeldejääv õhtu. Kogu üritus toimub vabas õhus, kus on võimalik omavahel piisavalt distantsi hoida.

Hind sisaldab matka kuni 20 inimesele. Maitsva toidu võib ise kaasa võtta või meie käest juurde tellida. Soovi korral valmistab kokk Joel Kannimäe isuäratavad road, mis viivad keele alla. Palume külalistel arvestada, et meie juures ei ole lubatud alkoholi tarbimine!

Hind: 120€
Lisainfo: silmalk.ee/toode/talveohtu-matka-ja-maitseelamus

 

Q Catering

Q Cateringil on valmis saanud Jõulumenüü, millest leiad nii tuttavaid jõululaua klassikuid kui ka põnevaid maitseüllatusi jõuluõhtuks.

Toidu saab koju tellida. Töötame ka 24. ja 31.detsembril. 
Menüü leiad siit: QCateringi Jõulumenüü 2020

Tellimine: www.qcatering.ee, qcatering@qcatering.ee

Altmõisa külalistemaja

Altmõisa on täiuslik romantilise jõulupeo, jõululõuna või talveseminari korraldamiseks. Keset Matsalu loodust asetsev Altmõisa pakub privaatsust ning piirangute ajal on võimalik rentida terve maja enda seltskonnale, et ohutult jõuluaega nautida. 

Korraldame vahva talvise räätsamatka koos giidiga, romantilise talvise pikniku Läänemaa looduses, Läänemaa maitsetega kokteilikoolituse või kosutava saunaõhtu. Lähedal asuvad ka omaette seiklemiseks matkarajad ja talvine meri.
Toidulaua eest kannab hoolt Altmõisa köök, mis keskendub kohaliku tooraine väärtustamisele. Katame teile laua maalitud seintega söögisaali või kaminasaali. Ei puudu ka ehtes jõulukuusk, küünlalõhn ja romantiline valgus.

Jõulumenüü

Grupimenüü alates 10 inimesest

Tervitusjoogiks Altmõisa aroonia-kirsiglögi

Eelroad jagamiseks

Lõhetartar džinniga, pohlaglasuuriga kanamaksapasteet, Kiideva räimerullid väikse kartuliga, veise rostbiif, friteeritud bataadikangikesed, suitsuporgand, Tuuro leivaõhikud

Pearoad

Osso buco, punaveinikaste, kõrvits ja kartul, punane hapukapsas, käharkapsa krõpsukesed
Seakaelakarbonaad ehk jõuluklassika, kartul, vürtsikas porgand, punane hapukapsas
Klaarsägafilee, hapukas sidrunikaste, Hasselbacki kartulid, soe soolasidrun
Rosmariini ja küüslauguga marineeritud ahjulambakoot kaalikaga, ahjuporgand ja -kartul, juurseller, ahjupeet
Paneeritud austerservik, kartul, ahjupeet, kollane kõrvits, käharkapsa krõpsukesed (V)

Magus

Mitme šokolaadi mousse tšillikastmega
Punane velvetkook
Jõulupuudutusega brüleekreem 
Saksa jõulukeeks ehk Stollen pohlakreemiga

Valikus hulgaliselt veine, mida teie toiduvalikuga sobitame. Menüüd ja käikude arvu on võimalik kohandada vastavalt teie soovidele.

Küsi pakkumist info@altmoisa.ee või saada päring kodulehe kaudu. Lisainfo altmoisa.ee/joulud

Talvine menüü kehtib kuni 15. märts.